Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum


 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášeníDominators [klanový web]

 

 "Organizační změny ve fóru"

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 06. 06

"Organizační změny ve fóru" Empty
PříspěvekPředmět: "Organizační změny ve fóru"   "Organizační změny ve fóru" Icon_minitimeSun 30 Jul - 15:14

Omlouvám se za to, že jsem smazal všechny přízpěvky na fóru, ale bylo to nutné.Byl v tom hrozný zmatek a třídit se mi to opravdu nechtělo. Dost často jsem našel některé přízpěvky v sekcích kde by vůbec být neměly. Proto vás žádám opravdu zvažte kam chcete přidat téma svého přízpěvku. Dále pak nepište pořád nové odpovědi a pokuste se editovat své předchozí odpovědi. Než vytvoříte nové téma ujistěte se, že ho již někdo před vámi nevytvořil. Použijte funkci hledat (vždy pod nahoře na liště kde se přihlašujete...pété tlačítko zleva ,,ta lupo Smile") Pokud si myslíte, že pro vaše téma se nehodí žádná ze stávajících sekcí vytvořte si téma v sekci ,,Ostatní" . Všechna tato pravidla by měla zajistit přehlednost fóra. Věřte, že i vy se v něm pak lépe zorientujete a najdete to co opravdu hledáte. Navíc celá tato změna slouží k zabezpečení stránky.Mj. nerad to dělám, ale zablokuju přístup těm, kteří nemají přihlašovací jméno shodné s tím ve hře. Koho se to týká pište mi na mail TPav@seznam.cz nebo p.m. (Svarun) tady na fóru. Zatím to nezablokuju nikomu. Dávám vám týden. Pak daný účet prostě zablokuju. Pro odblokaci se ozvěte komukoli z vedení Raa, Sauron nebo mě (Svarun). Uveďte svůj nick ve hře. Jde především o zabezpečení klanových sekcí. Mj ve hře si to asi stejně ještě ověřím. Za pochopení předem děkuji.
Návrat nahoru Goto down
https://dominators.forumczech.com
 
"Organizační změny ve fóru"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum :: Fórum pro všechny návštěvníky webu-
Přejdi na: